Scheetman lost het op De Grote Kotsboel

Populair!
Adam Wallace & James HartISBN:9789044765144

Prijs:
Prijs€14,95

Inclusief BTW.

Voorraad:
Nog 2 op voorraad

Levertijd: 1-2 werkdagen

✔️ NL: Gratis verzending vanaf €20

✔️ Veilig betalen met o.a. iDeal

✔️ Gratis ingepakt in leuk cadeaupapier!

✔️ 14 dagen bedenktijd en retourneren

Samenvatting

Scheetman lost het op De Grote kotsboel!

Scheetman lost het op de grote kotsboel: Ben je klaar voor een hilarisch avontuur met Scheetman?

Ontdek een hilarisch avontuur van Scheetman in dit supergrappige boek met veel illustraties en weinig tekst! Iedereen denkt dat Willem de keurigste jongen van de stad is. Maar ze weten niet dat hij eigenlijk Scheetman is, de meest stinkende superheld die de wereld ooit heeft gezien!

Als Sprankelstad wordt aangevallen door een gemene kotsmachine gaat onze smerige superheld de strijd aan. Met zijn prachtkont en zijn stinkende bilblazers doet hij er alles aan om de Schoonste Stad ter Wereld te redden! Ideaal voor fans van Kapitein Onderbroek en Dog Man!

Perfect voor fans van Kapitein Onderbroek en Dog Man!

  • Dit boek is ideaal voor beginnende lezers die houden van humor en actie.
  • De korte zinnen en grappige illustraties maken het lezen extra leuk.
  • Gekozen door Kinderjury 2024 als beste kinderboek.

Bestel nu en beleef de grote kotsboel van je leven!

Uitgebreide tabel: Scheetman lost het op de grote Kotsboel!

 

Eigenschap Omschrijving
ISBN 9789044765144
Leeftijd 7-9 jaar
AVI leesniveau M3
Thema Humor, avontuur, superhelden
Aantal pagina's 128
Formaat Hardcover
Illustraties Ja, full-color
Soort boek Kinderboek, leesboek
Gewicht 300 gram
Taal Nederlands
Uitgeverij Deltas
Verschijningsdatum Oktober 2023
Auteurs Adam Wallace, James Hart

 

Scheetman lost het op De Grote Kotsboel | Adam Wallace & James Hart | 9789044765144

Naam Scheetman lost het op De Grote Kotsboel
Prijs €14,95
SKU 9789044765144
Categorie Zelfleesboek
Auteur/Uitgever Adam Wallace & James Hart
Taal Nederlands

❤️ Waarom bestellen bij Kinderboekenland?

  • Gratis verzending vanaf €20,-: Boven een bestelbedrag van €20 euro betaal je geen verzendkosten. 
  • Gratis ingepakt in leuk cadeaupapier: geen cadeaupapier in huis? Geen zorgen wij pakken je bestelling gratis in!
  • Leuke wenskaart erbij? Doe er voor € 1,95 een leuke kaart bij. We schrijven er ook een bericht voor je op.
  • 14 dagen bedenktijd bekijk hier ons retourbeleid

Terug naar boven?

Terug naar boven

Dit is misschien ook iets voor jou..

Eerder door jou bekeken...